Умивальник REA Royal Mini 480 REA-U6507 480 мм
Фото 13 |
REA Royal Mini 480 REA-U6507 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Royal Mini 480 REA-U6507 480 мм
Усі ціни 17 →Умивальник накладний REA U6507 ROYAL MINI 475x310x150мм овальний білий rea | 3 485 грн. |
Раковина накладна Rea Royal Mini Aiax Shiny матовий REA-U5063 | 3 802 грн. |
Умывальник Rea Royal Mini 47,5x31 white (REA-U6507) keramis-19562 | 3 485 грн. |
Умивальник Rea Royal Mini 47,5x31 white (REA-U6507) keramis-19562 | 3 485 грн. |
Раковина Rea Royal 48x30,5 Shiny Aiax (REA-U5063) REA-U5063 | 3 802 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →