Умивальник REA Infinity 620 REA-U3401 620 мм
Фото 12 |
REA Infinity 620 REA-U3401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Infinity 620 REA-U3401 620 мм
Усі ціни 13 →Умивальник накладний REA INFINITY 620x330x115мм асиметричний чорний REA-U3 | 9 117 грн. |
Умивальник (раковина) REA INFINITY BLACK накладний чорний REA-U3401 | 9 117 грн. |
Умывальник Rea Infinity black накладной REA-U3401 | 9 117 грн. |
Умивальник (раковина) REA INFINITY BLACK GOLD накладний чорний/золото (REA | 10 455 грн. |
Умивальник накладний REA U3402 INFINITY 620x330x115мм асиметричний золотий | 10 455 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →