Литий диск Replica CT2299 6,5x16/5x100 ET42 DIA57,1
від 3 781 до 3 854 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Replica CT2299 1
Характеристики
Replica CT2299 6,5x16/5x100 ET42 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2299 6,5x16/5x100 ET42 DIA57,1
Диски Replica Volkswagen (CT2299) 6,5x16 5x100 ET42 DIA57,1 (MB) | 3 819 грн. |
Replica CT2299 (R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1) MB | 3 781 грн. |
Диск Replica CT-2299 MB R16 W6,5 PCD5x100 ET42 DIA57,1 | 3 854 грн. |
Закрити
Схожі