Литий диск Replica RD-S10 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 305 до 6 029 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica RD-S10 1
Характеристики
Replica RD-S10 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RD-S10 7,5x17/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Replica Audi RD-S10 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 MB | 5 496 грн. |
Диски Replica Audi (RD-S10) 7,5x17 5x112 ET35 DIA66,6 (matt black) | 5 305 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA Audi RD-S10 Matt Black R17 W7.5 PCD5x112 ET3 | 5 884 грн. |
Replica Audi (RD-S10) matt black (R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 6 011 грн. |
Replica Audi RD-S10 Matt Black R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 6 023 грн. |
Replica Audi RD-S10 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 MB | 5 677 грн. |
Replica Audi RD-S10 Matt Black R17 W7.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 6 029 грн. |
Replica Replica Audi RD-S10 7.5x17 5x112 ET35 DIA66.6 MB | 5 574 грн. |
Replica Audi RD-S10 (R17 W7,5 PCD5x112 ET35 DIA66,6) 1942160 | 5 429 грн. |
Закрити
Схожі