Литий диск Replica CT3335 8,5x20/5x150 ET60 DIA110,1
від 6 998 до 8 408 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Replica CT3335 2
Характеристики
Replica CT3335 8,5x20/5x150 ET60 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT3335 8,5x20/5x150 ET60 DIA110,1
Сортувати
Replica CT-3335 8,5x20/5x150 D110,1 ET60 HS | 7 025 грн. |
Диски Replica Lexus (CT3335) 8,5x20 5x150 ET60 DIA110,1 (HB) | 7 414 грн. |
Replica CT3335 (R20 W8.5 PCD5x150 ET60 DIA110.1) HS | 7 566 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA LEXUS CT 3335 HS R20 W8.5 PCD5x150 ET60 DIA1 | 8 040 грн. |
Replica Lexus CT3335 HB R20 W8.5 PCD5x150 ET60 DIA110.1 | 8 408 грн. |
Replica Lexus CT3335 HB R20 W8.5 PCD5x150 ET60 DIA110.1 | 8 391 грн. |
Replica Lexus (CT-3335) W8.5 R20 PCD5x150 ET60 DIA110.1 HS | 7 996 грн. |
Диски Replica Lexus (CT3335) 8,5x20 5x150 ET60 DIA110,1 (HS) | 6 998 грн. |
Закрити
Схожі