Литий диск Replica VV401 5,5x14/5x100 ET38 DIA57,1
від 3 362 до 3 513 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Replica VV401 1
Характеристики
Replica VV401 5,5x14/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica VV401 5,5x14/5x100 ET38 DIA57,1
Сортувати
Replica VV401 5.5x14 5x100 ET38 DIA57.1 S | 3 399 грн. |
Диски Replica Volkswagen (VV401) 5,5x14 5x100 ET38 DIA57,1 (silver) | 3 513 грн. |
Диск Replica VV401 S R14 W5,5 PCD5x100 ET38 DIA57,1 | 3 446 грн. |
Replica Replica VV401 5.5x14 5x100 ET38 DIA57.1 S | 3 456 грн. |
Replica VV401 (R14 W5,5 PCD5x100 ET38 DIA57,1) 1945674 | 3 362 грн. |
Закрити
Схожі