Литий диск Replica Concept-V506 8x20/5x108 ET49 DIA67,1
від 7 331 до 7 571 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Replica Concept-V506 1
Характеристики
Replica Concept-V506 8x20/5x108 ET49 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica Concept-V506 8x20/5x108 ET49 DIA67,1
Сортувати
LegeArtis V506 (R20 W8.0 PCD5x108 ET49 DIA67.1) GMP | 7 571 грн. |
Диск Replica Volvo (V506) R20 W8,0 PCD5x108 ET49 DIA67,1 | 7 331 грн. |
Replica Replica Volvo (V506) 8x20 5x108 ET49 DIA67.1 GMP | 7 560 грн. |
Replica Volvo V506 (R20 W8 PCD5x108 ET49 DIA67,1) 1893325 | 7 356 грн. |
Replica Volvo (V506) 8x20 5x108 ET49 DIA67.1 GMP | 7 542 грн. |
Закрити
Схожі