Литий диск Replica HND5519 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA67,1
від 7 841 до 8 345 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica HND5519 1
Характеристики
Replica HND5519 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica HND5519 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Replica HND5519 7.5x19 5x114.3 ET50 DIA67.1 BKF | 8 074 грн. |
Диски Replica Hyundai (HND5519) 7,5x19 5x114,3 ET50 DIA67,1 (BKF) | 8 345 грн. |
Replica HND5519 7.5x19 5x114.3 ET50 DIA67.1 BKF | 8 187 грн. |
Replica Replica HND5519 7.5x19 5x114.3 ET50 DIA67.1 BKF | 8 208 грн. |
Replica HND5519 (R19 W7,5 PCD5x114,3 ET50 DIA67,1) 1943496 | 7 986 грн. |
Диск Replica HND5519 BKF R19 W7,5 PCD5x114,3 ET50 DIA67,1 | 7 841 грн. |
Закрити
Схожі