Литий диск Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1
від 5 245 до 6 281 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Replica VV2033 1
Характеристики
Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1
Сортувати
Диск Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49.0 DIA57.1 BKF | 5 603 грн. |
Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1 BKF | 5 245 грн. |
Replica Replica VV2033 (R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA57.1) BKF | 5 603 грн. |
Диски Replica Volkswagen (VV2033) 7,5x18 5x112 ET49 DIA57,1 (BKF) | 5 603 грн. |
Replica Volkswagen (VV2033) BKF (R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA57.1) | 5 603 грн. |
Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1 BKF | 5 418 грн. |
Replica Replica VV2033 7.5x18 5x112 ET49 DIA57.1 BKF | 5 319 грн. |
Replica VV2033 (R18 W7,5 PCD5x112 ET49 DIA57,1) 1917680 | 5 884 грн. |
Диск Replica VV2033 BKF R18 W7,5 PCD5x112 ET49 DIA57,1 | 6 281 грн. |
Закрити
Схожі