Литий диск Replica RX268 7x16/5x112 ET37 DIA57,1
від 4 081 до 4 720 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Replica RX268 1
Характеристики
Replica RX268 7x16/5x112 ET37 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RX268 7x16/5x112 ET37 DIA57,1
Сортувати
Replica Volkswagen RX268 7x16 5x112 ET37 DIA57.1 S | 4 228 грн. |
Диски Replica Volkswagen (RX268) 7x16 5x112 ET37 DIA57,1 (silver) | 4 081 грн. |
Replica Volkswagen (RX268) silver (R16 W7.0 PCD5x112 ET37 DIA57.1) | 4 720 грн. |
REPLICA REPLICA Volkswagen RX268 Silver R16 W7 PCD5x112 ET37 DIA57.1 | 4 526 грн. |
Replica Volkswagen RX268 S R16 W7 PCD5x112 ET37 DIA57.1 | 4 638 грн. |
Replica Volkswagen RX268 7x16 5x112 ET37 DIA57.1 S | 4 367 грн. |
Replica Replica Volkswagen RX268 7x16 5x112 ET37 DIA57.1 S | 4 288 грн. |
Replica Volkswagen RX268 S R16 W7 PCD5x112 ET37 DIA57.1 | 4 622 грн. |
Replica Volkswagen RX268 (R16 W7 PCD5x112 ET37 DIA57,1) 1910684 | 4 176 грн. |
Закрити
Схожі