Литий диск Replica RS1 9,5x22/5x114,3 ET20 DIA72,6
від 7 141 до 8 117 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Replica RS1 1
Характеристики
Replica RS1 9,5x22/5x114,3 ET20 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica RS1 9,5x22/5x114,3 ET20 DIA72,6
Сортувати
Replica RS1 9.5x22 5x114.3 ET20 DIA72.6 S | 7 400 грн. |
Диски Replica Nissan (RS1) 9,5x22 5x114,3 ET20 DIA72,6 (silver) | 7 141 грн. |
Replica Nissan (RS1) silver (R22 W9.5 PCD5x114.3 ET20 DIA72.6) | 7 990 грн. |
Replica RS1 9.5x22 5x114.3 ET20 DIA72.6 S | 7 504 грн. |
Replica RS1 S R22 W9.5 PCD5x114.3 ET20 DIA72.6 | 8 106 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі