Литий диск Replica BN1988 10x22/5x130 ET28 DIA71,6
від 13 243 до 14 214 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):28 мм |
Модифікації Replica BN1988 1
Характеристики
Replica BN1988 10x22/5x130 ET28 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BN1988 10x22/5x130 ET28 DIA71,6
Сортувати
Диск Replica BN1988 10.0x22 5x130 ET28.0 DIA71.6 BKF | 14 214 грн. |
Replica BN1988 10x22 5x130 ET28 DIA71.6 BKF | 13 243 грн. |
Replica Replica BN1988 (R22 W10.0 PCD5x130 ET28 DIA71.6) BKF | 14 214 грн. |
Диски Replica Bentley (BN1988) 10x22 5x130 ET28 DIA71,6 (BKF) | 14 214 грн. |
Replica Bentley (BN1988) BKF (R22 W10.0 PCD5x130 ET28 DIA71.6) | 14 214 грн. |
Replica BN1988 10x22 5x130 ET28 DIA71.6 BKF | 13 430 грн. |
Replica Replica BN1988 10x22 5x130 ET28 DIA71.6 BKF | 13 430 грн. |
Закрити
Схожі