Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   RiNGEL

Набір посуду RiNGEL Fusion RG-6007 (6733720)

Фото - Каструля RiNGEL Fusion RG-6007
Фото 6
RiNGEL Fusion RG-6007
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
Об'єм
1.9 л
2.6 л
3.6 л
Товщина стінок
0.5 мм
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
ua.ringel-global.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Маркування виробника
6733720

Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.

Купити RiNGEL Fusion RG-6007

Набір каструль Ringel Fusion 6 предметів (RG-6007)

Маркетплейс: MAUDAU  thm З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 049 грн.

Набір каструль нержавіюча сталь 16/18/20 см Ringel RG-6007 Fusion

Маркетплейс: Rozetka.ua  AssistHome З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 567 грн.

Набір каструль Ringel Fusion 6 предметів (RG-6007)

Маркетплейс: Rozetka.ua  thm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 309 грн.

Набір посуду RINGEL Fusion Набір каструль 6 предм. 1.9 л+2.6 л+3.6 л (RG-6007)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 700 грн.

Набір каструль (1,9/2,6 та 3,6 л) Ringel Fusion 6 предметів (RG-6007)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Online shopping З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 650 грн.

Динаміка цін на RiNGEL Fusion RG-6007

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна