Каструля RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL
Фото 8 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL 3 л4.2 л |
|
Внутрішня частина каструлі покрита антипригарним покриттям Mega Stone, яке має підвищену стійкість до впливу високих температур, а також до утворення механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL
Усі ціни 18 →RINGEL ZITRONE BLACK (RG-2108-24/1 BL-R) | 1 732 грн. |
Кастрюля Ringel Zitrone Black 24x12 см 4.2 л с крышкой (RG-2108-24/1 BL-R) | 2 138 грн. |
RINGEL ZITRONE BLACK (RG-2108-24/1 BL-R) | 1 723 грн. |
Каструля Ringel Zitrone Black 24x12 см 4.2 л з кришкою (RG-2108-24/1 BL-R) | 2 138 грн. |
Кастрюля ringel Zitrone Black Кастрюля 24x12 см (4.2л) с крышкой (rg-2108- | 1 695 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL | від 1 171 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL | від 1 349 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →