Вудилище Salmo Sniper Feeder 120 4112-360
Salmo Sniper Feeder 120 4112-360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Sniper Feeder 120 4112-360
Усі ціни 8 →Вудлище фідерне Salmo Sniper FEEDER 120 3.60 (4112-360) | 1 848 грн. |
Вудилище Salmo Sniper Feeder 120 3.6m 120g (4112-360) | 1 848 грн. |
Фідер Salmo Sniper Feeder 120 120/3.60 (3 tips) (4112-360) | 2 464 грн. |
Вудилище фідерне Salmo Sniper Feeder 120 / 360m (4112-360) | 2 464 грн. |
Вудилище фідер. Salmo SNIPER FEEDER 120 120/3.60 (3 tips) (112146) 4112-36 | 1 848 грн. |
ще 3 пропозиції
Комплектація, вага Немає Віктор С.: користуюся Salmo Sniper Feeder 120 4112-360 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Сама вудка йде в чохлі, розбирається на 3 секції плюс у комплекті три кінчики у пластиковому тубусі з різним тестом – 30, 40 та 60 гр.
У руці лежить приємно, корпус не дуже товстий і особливо порадувало, що вона зовсім не важка, щось близько 300 гр.
Окрема радість закидати таку вудку, не знаю може мені після моєї колишньої палиці так відчувається, але ця дуже хльостка і якщо правильно підібрати кінчик то можна дійсно як "снайпер" закидати кормухи =)
Загалом мені як для любителя щоб пару разів на місяць виїхати поганяти карася якраз, рекомендую.