Вудилище Salmo Blaster Spin 20 2406-210 (2406-210)
Salmo Blaster Spin 20 2406-210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Blaster Spin 20 2406-210
Усі ціни 9 →Вудлище спінінгове Salmo Blaster Spin 20 2.10 (2406-210) | 504 грн. |
Вудлище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 20 2.10 (2406-210) | 504 грн. |
Вудилище Salmo Blaster Spin 20 2.1m 5-20g (2406-210) | 504 грн. |
Спінінг Salmo Blaster SPIN 20 2.10 (2406-210) | 672 грн. |
Вудилище спиннинговое Salmo Blaster SPIN 20 5-20 / 2.10 (2406-210) | 672 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →