Вудилище Salmo Sport 411-06
Salmo Sport 411-06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Sport 411-06
Усі ціни 16 →Вудлище зимове Salmo Sport Балалайка Червона (411-06) | 196 грн. |
Вудлище зимове Salmo Sport Балалайка Жовта (411-05) | 196 грн. |
Вудлище зимове Salmo Sport Балалайка 23 см Зелене (411-07) | 196 грн. |
411-06 Вудка-балалайка з підставкою зим. Salmo Sport (червоний, 411-06 | 196 грн. |
Вудка-балалайка зимова з підставкою Salmo Sport (жовта) 24см, 411-05 | 196 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →