Вудилище Salmo Power Stick Trolling Spin 2404-240
Salmo Power Stick Trolling Spin 2404-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Power Stick Trolling Spin 2404-240
Усі ціни 9 →Вудлище тролінгове Salmo Power Stick Trolling Spin 2.4 м 50-100 г (2404-24 | 1 260 грн. |
Вудлище троллинговое Salmo Power Stick TROLLING SPIN 2.40/HX (2404-240) | 1 260 грн. |
Вудилище Salmo Power Stick Trolling Spin 2.4m 50-100g (2404-240) | 1 260 грн. |
Лодочное вудлище Salmo Power Stick TROLLING SPIN 50-100/2.40 (2404-240) | 1 680 грн. |
Вудилище Salmo Power Stick Trolling Spin 50-100g / 2.40m (2404-240) | 1 680 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →