Вудилище Salmo Elite Telejig 431-01 (431-01)
Salmo Elite Telejig 431-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Elite Telejig 431-01
Усі ціни 6 →Вудка зимова телескоп Salmo Elite TELEJIG (графіт, рукоятка EVA) 55см, 431 | 616 грн. |
Зимова вудка Salmo Elite Telejig 55см (431-01) | 616 грн. |
Удочка зимняя телескоп Salmo Elite TeleJig 55cm (431-01) | 616 грн. |
Зимовий вудлище Salmo Elite TELEJIG 55см (431-01) | 515 грн. |
Вудка зимова телескопічна Salmo Elite PERCH (графіт. рукоятка EVA) 55см (4 | 616 грн. |
Вудка зимова телескопічна Salmo Elite PERCH (графіт, рукоятка EVA) 55см (4 | 616 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →