Вудилище Salmo Diamond Pole Light MF 2233-700
Salmo Diamond Pole Light MF 2233-700 Daimondдовгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond Pole Light MF 2233-700
Усі ціни 7 →Вудлище махове Salmo Diamond Pole Light MF 7 м 3-15 г (2233-700) | 2 268 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Pole Light MF 3-15g/7.00m (2233-700) | 2 268 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Pole Light MF 7m 3-15g (2233-700) | 2 268 грн. |
Телескопічне вудлище Salmo Diamond POLE LIGHT MF 700 (2233-700) | 3 024 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Pole Light MF 7 м (2233-700) | 2 268 грн. |
Вудилище махове Salmo Diamond Pole Light MF 700 (2233-700) | 3 024 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Pole Light MF 3-15g / 7.00 m (2233-700) | 2 268 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →