Вудилище Brain Blast Pole 400
Brain Blast Pole 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Blast Pole 400
Усі ціни 23 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Blast Pole 4m | 1 231 грн. |
Удилище маховое Brain Blast Pole 4.0m (1858.40.00) | 1 230 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Pole 4m (1858.40.00) | 1 291 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Pole 4m (1858.40.00) 1858.40.00 | 1 230 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Blast Pole 4m (1858.40.00) 1858.40.00 | 1 230 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →