Вудилище Salmo Elite Perch 55 430-02
Salmo Elite Perch 55 430-02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Elite Perch 55 430-02
Вудлище зимовий Salmo Elite PERCH 55см (430-02) | 840 грн. |
Удочка зимняя Salmo Elite Perch 55cm (430-02) | 840 грн. |
Зимова вудка Salmo Elite Perch 55 см (430-02) | 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →