USB-флешка SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ (SDCZ62-064G-G35)
Відео 1Фото 8 |
SanDisk Cruzer Snap 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ
Усі ціни 27 →SanDisk Cruzer Snap 64GB USB 2.0 (SDCZ62-064G-G35) | 271 грн. |
Накопитель SanDisk 64GB USB Cruzer Snap (SDCZ62-064G-G35) SDCZ62-064G-G35 | 293 грн. |
SanDisk Cruzer SnapSDCZ62-064G-G35 36312 | 319 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 64GB Cruzer Snap USB 2.0 (SDCZ62-064G-G35) SD | 290 грн. |
SanDisk USB флеш накопичувач SanDisk 64GB Cruzer Snap USB 2.0 (SDCZ62-064G | 290 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Snap
Ціни на SanDisk Cruzer Snap |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Snap 32 ГБ | від 204 грн. | 32 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ | від 255 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Snap 128 ГБ | від 393 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →