USB-флешка SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ
Відео 15Фото 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ
Усі ціни 35 →USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Usb 3.0 Black (SDCZ48-128G-U46) | 552 грн. |
USB-флешка SanDisk 128GB Ultra Usb 3.0 Black (SDCZ48-128G-U46) | 548 грн. |
SanDisk 128GB USB 3.0 Ultra (SDCZ48-128G-U46) Black | 489 грн. |
USB флеш накопитель SANDISK 128GB Ultra USB 3.0 (SDCZ48-128G-U46) SDCZ48-1 | 500 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 128GB Ultra USB 3.0 (SDCZ48-128G-U46) SDCZ48- | 611 грн. |
ще 20 пропозицій
4 6 10 10 |
Модель повне авно, швидкість падає планомірно до кінця передачі даних з 50 м/б до 7м/б під час об'єму від 1 Гб а найсумніше, що гріється неймовірно 50-55С. ЯК ПРИ ЧИТАННІ ТАК І ПРИ ЗАПИСУ складання нестабільна швидкість, Сильний нагрівання користуюся SanDisk Ultra USB 3.0 32Gb більше року |
Показано 1 з 37 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки SanDisk Ultra USB 3.0 128Gb:
- Захист паролем
Модификації SanDisk Ultra USB 3.0
Ціни на SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 ГБ | від 206 грн. | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 ГБ | від 198 грн. | 54 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ | від 248 грн. | 82 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ | від 466 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 ГБ | від 796 грн. | 38 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ | від 1 707 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →