Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9053.17
Фото 6 |
Victorinox Swiss Modern 6.9053.17 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9053.17
Усі ціни 10 →Нож Victorinox Swiss Modern Santoku 17 см 6.9053.17KB | 3 287 грн. |
Ніж Victorinox Swiss Modern Santoku 17 см (6.9053.17KB) | 3 122 грн. |
Нож Victorinox Swiss Modern Santoku 17 см (6.9053.17KB) | 3 122 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Santoku Knife 6.9053.17KB | 3 287 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Santoku 6.9053.17KB | 2 695 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Modern 6.9053.17:
- Вага — 107 г
- 6.9053.17 - black
- 6.9056.17K6 - olive green
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9053.17
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9053.17 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9056.17K6 | від 3 171 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9053.17 | від 2 695 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →