Витяжка Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED білий
Фото 7 |
Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED білий 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED білий
Усі ціни 17 →Perfelli Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED 5902767159432 | 9 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED | 9 999 грн. |
Вытяжка Perfelli Bis 58844 Wh 1200 Led | 9 999 грн. |
PERFELLI BIS 58844 WH 1200 LED | 9 555 грн. |
Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED | 9 999 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED
Ціни на Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED білий | від 9 019 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli BIS 58844 BL 1200 LED чорний | від 7 676 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →