Тример для бороди VGR V-292
Фото 6 |
VGR V-292 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-292
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-292 від USB вологозахищена | 523 грн. |
Аккумуляторная машинка для стрижки VGR V-292 от USB | 512 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-292 від USB з 3 насадками | 512 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-292 від USB Метал, ABS-пластик Нерж | 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →