Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий
Фото 6 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий
Раковина 600x470 мм Villeroy & Boch SUBWAY 2.0 Ceramic Plus 7113F0R1 | 9 500 грн. |
Villeroy&Boch 60x47 7113F0R1 | 10 800 грн. |
Villeroy&Boch 60x47 7113F0R1 | 11 070 грн. |
Villeroy&Boch 60x47 7113F0R1 | 11 340 грн. |
Раковина на тумбу Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 | 4 261 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм | від 4 541 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий | від 4 261 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →