Змішувач Volle Sota 1538.100201
Volle Sota 1538.100201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.100201
Усі ціни 8 →Змішувач прихованого монтажу VOLLE SOTA хром латунь 115x115мм 1538.100201 | 1 800 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Volle SOTA (1538.100201) 1538.100201 | 1 800 грн. |
Смеситель для душа Volle Sota 1538.100201, скрытый монтаж, 35 мм, cromo 19 | 1 800 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу Volle SOTA (1538.100201) | 1 800 грн. |
Змішувач для душа VOLLE SOTA прихованого монтажу cromo 1538.100201 | 1 800 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →