Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre 7.7400.15
Victorinox Grand Maitre 7.7400.15 коричневий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Grand Maitre 7.7400.15
Усі ціни 7 →Кухонный нож Victorinox Grand Maitre поварской 15 см 7.7400.15G | 7 110 грн. |
Ніж Victorinox Grand maitre Rosewood Chef's Knife 15 см (7.7400.15G) | 6 754 грн. |
Нож кухонный Victorinox Grand Maitre Wood Chef's 7.7400.15G | 7 110 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Wood Chef's 7.7400.15G | 5 829 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Grand Maitre Wood Chef's 15 см із дерев. ручкою Vx | 8 246 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Grand Maitre Chef's 15 см Wood (7.7400.15 G) | 7 110 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Grand Maitre Wood Chef's 15 см із дерев. ручкою Vx | 6 759 грн. |
Модифікації:
- 7.7403.15 чорна ручка з поліоксиметилену
- 7.7400.15 коричнева ручка з дерева
Модификації Victorinox Grand Maitre 7.7400.15
Ціни на Victorinox Grand Maitre 7.7400.15 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Grand Maitre 7.7400.15 | від 5 829 грн. | 8 пропозицій | ||
Victorinox Grand Maitre 7.7403.15 | від 5 340 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →