Литий диск Zorat BK401 7x16/5x160 ET50 DIA65,1
від 4 632 до 5 482 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Zorat BK401 1
Характеристики
Zorat BK401 7x16/5x160 ET50 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK401 7x16/5x160 ET50 DIA65,1
Сортувати
Литые диски ZW BK401 R16 W7 PCD5x160 ET50 DIA65.1 (silver) 1001330516 | 5 131 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK401 R16 W7 PCD5x160 ET50 DIA65.1 S | 4 805 грн. |
ZW BK401 7,0x16/5x160 D65,1 ET50 S | 4 666 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK401 (R16 W7.0 PCD5x160 ET50 DIA65.1) S | 5 238 грн. |
Диски ZW BK401 7x16 5x160 ET50 DIA65,1 (silver) | 4 899 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі