Литий диск Zorat 4410 5,5x14/4x100 ET43 DIA67,1
від 3 548 до 3 767 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Zorat 4410 2
Характеристики
Zorat 4410 5,5x14/4x100 ET43 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 4410 5,5x14/4x100 ET43 DIA67,1
Zorat Wheels (ZW) 4410 R14 W5.5 PCD4x100 ET43 DIA67.1 MK-P | 3 548 грн. |
Zorat Wheels 4410 5.5x14 4x100 ET43 DIA67.1 MK-P | 3 700 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 4410 5.5x14 4x100 ET43 DIA67.1 MK-P | 3 767 грн. |
Закрити
Схожі