Кухонный нож Arcos Niza 135500
Arcos Niza 135500 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Niza 135500
Все цены 7 →Кухонный нож Arcos Niza Санток 180 мм (135500) 135500 | 702 грн. |
Кухонний ніж Arcos Niza Сантоку 180 мм (135500) 135500 | 712 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Niza Сантоку 180 мм (135500) 135500 | 712 грн. |
Ніж японський Сантоку 180 мм Niza Arcos 135500FD | 888 грн. |
Ніж японський чорний L 180 мм серія Niza Arcos FD-135500 | 855 грн. |
Кухонний ніж Arcos Niza Сантоку 180 мм (135500) | 876 грн. |
Ніж японський Arcos Niza довжина 18 см (135500) | 718 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →