Кухонный нож Arcos Nova 188300
Фото 3 |
Arcos Nova 188300 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Nova 188300
Все цены 7 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки изогнутый 60 мм Черный (188300) 188300 | 188 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova 6 cм (188300) | 150 грн. |
Ніж для чищення вигнутий чорний L 60 мм серія Nova Arcos FD-188300 | 150 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 6см (188300 | 144 грн. |
Ніж для чищення Nova 60 мм Arcos (188300) | 113 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nova для чищення вигнутий 60 мм Чорний (188300) | 153 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova вигнутий чорний довжина 6 см (188300) | 119 грн. |
Дополнительные функции и возможности кухонного ножа Arcos Nova 188300:
- Вес — 0.02 кг
- Arcos Nova 188300 — черный
- Arcos Nova 188321 — зеленый
- Arcos Nova 188322 — красный
- Arcos Nova 188323 — синий
- Arcos Nova 188325 — желтый
РекомендуемСравнить в таблице →