Кухонный нож Arcos Universal 281804
Arcos Universal 281804 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Universal 281804
Кухонний ніж Arcos Universal для хамону 240 мм (281804) | 921 грн. |
Ніж для нарізки чорний L 240 мм серія Universal Arcos FD-281804 | 1 106 грн. |
Ніж для хамону Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 24см (281804) | 1 095 грн. |
Ніж для нарізки Універсальний 240 мм Arcos (281804) | 828 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →