Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Arcos

Кухонний топірець Arcos 2900 296700

Фото - Кухонний ніж Arcos 2900 296700
Arcos 2900 296700
Колір
Тип
топірець
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
X45CrMoV15
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
22 см
Твердість
56 HRC
Країна походження бренду
Іспанія
Дата додавання на E-Katalog
березень 2014
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Arcos 2900 296700

Усі ціни 6 →

Arcos 296700

Ніж сікач, для м’яса серії «2900» Arcos підходить для обробки м'яса, в яких зустрічаються дрібні і середньої величини... щекістки та рубки замороженого філе. Не шматує м’ясо, а структуровано і чітко розрубує, зберігаючи волокна, які утримують соки і рідини. Легкий у використанні через оптимальний баланс ручки і леза. Серію професійних ножів Arcos «2900» розробили для інтенсивного
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 302 грн.

Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 220 мм 540 гр Жовтий (296700) 296700

Серія - 2900, Призначення - сікач, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків'я - жовтий
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 397 грн.

Кухонний ніж Arcos серія "2900" Сікач 220 мм 540 гр Жовтий (296700) 296700

+ 95 балів ITbox, Серія - 2900, Призначення - сікач, Матеріал леза - нержавіюча сталь, Колір руків'я - жовтий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Сікач для м'яса 200 мм "2900" жовтий Arcos FD-296700

Маркетплейс: Rozetka.ua  profikuhnia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 757 грн.

Кухонний тесак Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 22см (296700)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Вам сюда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 937 грн.

Кухонний ніж Arcos серія 2900 Сікач 220 мм 540 гр Жовтий (296700)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BeBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 096 грн.

Динаміка цін на Arcos 2900 296700

Модификації Arcos 2900 296700

Ціни на Arcos 2900 296700
Arcos 2900 296700 від 2 302 грн.6 пропозицій
Arcos 2900 296723 від 2 397 грн.6 пропозицій
Arcos 2900 296722 від 2 397 грн.7 пропозицій
Arcos 2900 296725 від 2 397 грн.6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 296700:
• Вага — 540 г