Кастрюля Benson BN-363
Benson BN-363 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-363
Все цены 14 →Каструля з мармуровим покриттям BENSON з індукційним дном BN-363 казан з к | 1 220 грн. |
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-363 7 л 28 см | 1 163 грн. |
Каструля алюмінієва Benson 7л з кришкою та мармуровим покриттям (BN-363) | 1 275 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям BENSON з індукційним дном BN-363 казан з к | 1 299 грн. |
Каструля Benson BN-363 (7л) | 1 398 грн. |
eще 9 предложений
Модификации Benson BN-363
Цены на Benson BN-363 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-360 | от 705 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-361 | от 772 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-362 | от 955 грн. | 11 предложений | ||
Benson BN-363 | от 1 047 грн. | 15 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →