Сковородка Benson BN-542 24 см
Фото 3 |
Benson BN-542 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-542 24 см
Все цены 11 →Сковорода Benson 24 см з кришкою та гранітним покриттям (BN-542) | 880 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Benson Сковорідка з кришкою для всіх в | 989 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-542 (24см) | 968 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-542 з антипригарним покриттям 24 x 4.8 см | 973 грн. |
Сковорода гранітна 24 см з кришкою Benson BN-542 | 799 грн. |
eще 6 предложений
Модификации Benson BN-542
Цены на Benson BN-542 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-542 24 см | от 727 грн. | 11 предложений | ||
Benson BN-543 26 см | от 950 грн. | 12 предложений | ||
Benson BN-544 28 см | от 1 050 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →