Сковорідка Benson BN-544 28 см
Фото 3 |
Benson BN-544 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-544 28 см
Сковорода з антипригарним гранітним покриттям із кришкою 28 см Benson (BN- | 1 120 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-544 з антипригарним покриттям 28 x 5.5 см | 1 173 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-544 (28см) | 1 050 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-544 28 см гранітне покриття Сіра | 1 250 грн. |
Модификації Benson BN-544
Ціни на Benson BN-544 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-542 24 см | від 727 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-543 26 см | від 950 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-544 28 см | від 1 050 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →