Казан Brizoll KT10-4 4.4 л
Фото 5 |
Brizoll KT10-4 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KT10-4 4.4 л
Все цены 6 →Котел Brizoll туристичний чавунний з алюмінієвою кришкою 10 л (KT10-4) | 1 590 грн. |
Казан туристичний чавунний з алюмінієвою кришкою BRIZOLL 10 л Туризм KT10- | 1 734 грн. |
Котел чавунний туристичний Brizoll з алюмінієвою кришкою 10 л (KT10-4) | 1 599 грн. |
Котел чавунний Brizoll Туризм з алюмінієвою кришкою 10л (КТ10-4) | 1 469 грн. |
Казан чавунний туристичний з алюмінієвою кришкою 10 л (KT10-4) | 1 730 грн. |
Казан чавунний туристичний 10 л з алюмінієвою кришкою та триногою (KT10-4T | 2 029 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →