Гусятница / казан Brizoll KA08-2 8 л
Фото 5 |
Brizoll KA08-2 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll KA08-2 8 л
Казан чавунний азійський Brizoll з кришкою-сковородою 8 л (KA08-2) | 2 015 грн. |
Казан чавунний азіатський з кришкою-сковородою 8 л (KA08-2) | 1 899 грн. |
Казан чавунний азіатський 8 л з кришкою-сковородою та треногою (KA08-2T) | 2 159 грн. |
Котел Brizoll чавунний азіатський 8л. із кр. сковородою (КА08-2) | 2 043 грн. |
Казан чавунний азійський Brizoll Asia KA08-2 8л 36см | 2 217 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →