Вок Brizoll W30 30 см
Brizoll W30 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Brizoll.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Brizoll W30 30 см
Все цены 10 →Сковорода Brizoll Wok чавунна 4.7 л 30 см (W30) | 774 грн. |
Сковорода Brizoll Wok чугунная 4.7 л 30 см (W30) | 815 грн. |
Brizoll W-30 | 1 043 грн. |
Сковорода чавунна WOK BRIZOLL 4,7 л 300х103 мм W30 | 769 грн. |
Вок BRIZOLL чавунний 300х103 мм (W30) | 769 грн. |
eще 5 предложений
Дуже жалкую що обрала цю фірму,дуже сильно іржавіє.Після використання витирала ,але не змащувала,поіржавіла за вечір.Повернути не змогла ,сказали що використовувала неправильно,але кому потрібна сковорода з якою треба носитися як з писаною торбою. Зручна фома Дуже швидко і сильно іржавіє,не якісний метал пользуюсь Brizoll W28 менее месяца Комментарии 2
Чтоб чугун не ржавел, его смазывают тонким слоем растительного масла. У меня небольшой казан, я им пользуюсь уже год и ни точки ржавчины не видел за это время. Я после готовки, обычно отмываю его в воде, прокаливаю до полного отсутствия влаги и смазываю растительным маслом.
Вибрав чугунну сковорідку ще в 2016, сьогодні маю аж чотири: мала, велика, для блінчиків і стейків... Перший тиждень був дуже розчарований, та якщо правильно її підготовити, тобто прокалити на вогні щоб вона повністю вигоріла і після того змастити олією, навіть соняшниковою, то вона завжди ідеально чорна, а миється просто в гарячій воді металевою губкою. Тонкий шар олії з часом запікається і працює як тефлон. |
Добавить отзыв
Модификации Brizoll W30
Цены на Brizoll W30 |
---|---|---|---|---|
Brizoll W18 18 см | от 219 грн. | 11 предложений | ||
Brizoll W28 28 см | от 624 грн. | 27 предложений | ||
Brizoll W30 30 см | от 769 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →