Блок питания Chieftec Proton BDF-850C
Видео 7Фото 5 |
Chieftec Proton BDF-850C |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Chieftec.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Chieftec Proton BDF-850C
Все цены 64 →CHIEFTEC Proton 850W (BDF-850C) BDF-850C | 4 669 грн. |
Блок живлення для ПК CHIEFTEC Proton 850W (BDF-850C) RETAIL BDF-850C | 4 939 грн. |
Блок живлення Chieftec Proton 850W (BDF-850C) | 4 379 грн. |
CHIEFTEC 850W ATX 2.3 APFC FAN 14cm (BDF-850C) | 4 961 грн. |
Блок живлення Chieftec 850W Proton (BDF-850C) | 4 440 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 18 | 2 3 4 9 |
Встановлений в домашньому компі який використовується дуже активно вже більше п'яти років. Добре тримає перепади напруги в мережі. Пережив раптові зимові відключення 2022/2023, та тривалу роботу від китайського інвертора з 12 на 220В. Встановлений в доісторичному системнику 2001 року в якому відповідає ще й за вентиляцію бо на даний момент збірка дуже холодна та енергоефективна і цього їй досить. Як на мене, оптимальне співвідношення ціни та якості, працює дуже тихо не пищить і майже не шумить хоч і не має напівпасивного режиму охолодження. Модульність дозволила прибрати зайві кабелі. Не згорів, не спалив комп, працює, питань нема ) Den: пользуюсь Chieftec BDF-750C более года |
Топ за свою цену Не заметил Tech: пользуюсь Chieftec BDF-650C менее месяца |
Показано 3 из 18 отзывов
eще 10 отзывов
6 декабря 2022, 22:53
Чи хороший бп і чи підійде для rtx 3080 #
Хороший це бп чи краще щось інше взяти чи є на ньому 2 8пін конвектори щоб підключити rtx 3080?
Показано 3 из 34 вопросов
eще 15 вопросов
Видеообзоры
Модификации Chieftec Proton
Цены на Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | от 1 808 грн. | 48 предложений | ||
Chieftec Proton BDF-500S | от 2 334 грн. | 70 предложений | ||
Chieftec Proton BDF-600S | от 2 739 грн. | 13 предложений | ||
Chieftec Proton BDF-650C | от 3 214 грн. | 73 предложения | ||
Chieftec Proton BDF-750C | от 3 808 грн. | 69 предложений | ||
Chieftec Proton BDF-850C | от 4 362 грн. | 65 предложений | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | от 4 494 грн. | 68 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →