Блок живлення Chieftec Smart A8 GPS-500A8
Відео 3Фото 6
Chieftec Smart A8 GPS-500A8
Основне
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+4 pin
SATA3 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU500 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V19 А
+12V124 А
+12V221 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V408 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogквітень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 55 →
Блок живлення CHIEFTEC Smart 500W (GPS-500A8) GPS-500A8
Блок живлення CHIEFTEC Smart 500W (GPS-500A8) / Chieftec / 500 W / ATX 2.x / 20+4 pin / 4 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x87 (ДxШ... щеxВ) / 2 роки / 00-00006371
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec GPS-500A8 500W
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC 500W GPS-500A8
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Блок питания Chieftec 500 Вт (GPS-500A8)
500 Вт, активный PFC, 1 вентилятор (120 мм).
Nkt.uaЗ нами 3 роки
Блок живлення Chieftec Smart GPS-500A8
Блок живлення Chieftec Smart GPS-500A8, переварюючи 100-240 В вхідної напруги, на виході видає 500 Вт потужності, яку ділить... щена +3,3V, +5V і +12V1, 12V2 лініях, по 130 і 408 Вт відповідно. Вони ж, у свою чергу, знаходять своє продовження в кабелях з Atx 20+4 pin, 6+2pin, 4pin, 2 х Ide, 3 х Sata і 1 х Fdd конекторами, допомагаючи джерелу вдихнути життя в систему, дотримуючись при цьому Ккд в 80%. До того ж, до всього, блок живлення Chieftec Smart GPS-500A8 підтримує дружні відносини з активною функцією Pfc, а на його 150x87x140 мм корпус поміщений 120 мм вентилятор охолоджування, що піднімає шум не більше ніж на 24,2 дБ.