Блок живлення Chieftec Smart TFX GPF-300P
Фото 3 |
Chieftec Smart TFX GPF-300P 300 Вт350 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Smart TFX GPF-300P
Блок живлення Chieftec TFX 300W (GPF-300P) TFX 300W (GPF-300P) | 1 887 грн. |
Блок живлення Chieftec TFX 300W (GPF-300P) | 1 631 грн. |
Блок живлення CHIEFTEC 300W (GPF-300P) | 2 299 грн. |
Блок живлення Chieftec 300W (GPF-300P) | 2 174 грн. |
Модификації Chieftec Smart TFX
Ціни на Chieftec Smart TFX |
---|---|---|---|---|
Chieftec Smart TFX GPF-300P | від 1 631 грн. | 4 пропозиції | ||
Chieftec Smart TFX GPF-350P | від 1 757 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →