Блок живлення Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Відео 3Фото 6
Chieftec Smart A8 GPS-700A8
Основне
Потужність700 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB500 мм
CPU500 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogлютий 2013
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 76 →
Блок живлення CHIEFTEC Smart 700W (GPS-700A8) GPS-700A8
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC Smart 700W (GPS-700A8) / Chieftec / 700 W / ATX 2.x / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x87 (Д... щеxШxВ) / 2 роки / 00-00000939
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec GPS-700A8
Click.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec Smart GPS-700A8 Black
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення для ПК CHIEFTEC Smart 700W (GPS-700A8) RETAIL GPS-700A8
Блок живлення CHIEFTEC RETAIL Smart GPS-700A8 - потужний пристрій, яке вразить своєю неперевершеною якістю. Тепер можна опера... щетивно працювати за комп'ютером, не боячись раптових неполадок. унікальність моделі Потужний процесор в 700 Вт робить роботу пристрою безперебійної. Ви зможете ефективно зробити офісні завдання або переглянути улюблений фільм. Приємно здивує якісна, чітка картинка і передача кольору. На висоті буде і звуковий супровід. Заглянути в світ віртуальної реальності, відчути себе персонажем гри зможуть і завзяті геймери. Унікальність моделі полягає в її технічних характеристиках:  Відмінна якість збірки  Велика потужність  низький рівень споживання енергії  Доступна ціна Ефективна система охолодження Модель працює досить безшумно. Це дозволить зосередитися на своїй роботі і ефективно виконувати завдання. Виріб захищено від короткого замикання, підвищення температури і різних перевантажень. Виріб досить економічно. Досягається низьке енергоспоживання в сплячому і вимкненому режимі комп'ютера. Надійна і стильна модель Надійність і стиль - ще одні переваги цієї моделі. Тільки високоякісні матеріали використовуються при виготовленні. Корпус зроблений з металу. Оптимальні габарити вироби складають 140*150*87 мм. Його можна невимушено пересувати з місця на місце. Модель виконана в чорному класичному кольорі, а значить, ідеально підійде до будь-якого стилю вашої кімнати. У комплекті йдуть дроти і шнур живлення. Приваблива ціна стане приємним подарунком для всіх покупців, допоможе заощадити сімейний бюджет і зробити вигідну покупку. Блок живлення CHIEFTEC RETAIL Smart GPS-700A8 - бюджетне рішення вашого робочого питання. Чи стане хорошим подарунком для вас і ваших близьких.