Сковородка Edenberg EB-3348 24 см
Фото 15 |
Edenberg EB-3348 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3348 24 см
Все цены 7 →Сковорода карбована з кришкою Edenberg 24 см EB-3348 | 926 грн. |
Сковорода Edenberg EB-3348 з кришкою антипригарне мармурове покриття 24 см | 1 000 грн. |
Універсальна сковорода з кришкою 24 см Edenberg EB-3348 | 769 грн. |
Сковорода з антипригарним мармуровим покриттям 24см Edenberg EB-3348 Сково | 715 грн. |
Сковорода чеканная с крышкой 24 см Edenberg EB-3348 | 790 грн. |
Сковорода Edenberg із кришкою з антипригарним мармуровим покриттям 24 см ( | 776 грн. |
Кругла сковорода Edenberg EB-3348 з кришкою з антипригарним мармуровим пок | 1 000 грн. |
Модификации Edenberg EB-3348
Цены на Edenberg EB-3348 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3346 20 см | от 510 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3348 24 см | от 715 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-3350 28 см | от 775 грн. | 15 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →