Сковородка Edenberg EB-3346 20 см
Фото 15 |
Edenberg EB-3346 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3346 20 см
Все цены 14 →EDENBERG EB-3346 | 604 грн. |
Сковорода карбована з кришкою Edenberg 20 см EB-3346 | 606 грн. |
Сковорода карбована Edenberg 20 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-3 | 625 грн. |
Сковорода з кришкою з литого алюмінію 20 см Edenberg EB-3346 | 615 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3346 20 см | 631 грн. |
eще 9 предложений
Модификации Edenberg EB-3346
Цены на Edenberg EB-3346 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3346 20 см | от 568 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3348 24 см | от 689 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-3350 28 см | от 809 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →