Samsung Galaxy A73 5G 256 GB / 8 GB
Videos 26Photos 29 |
A mid-range smartphone that is dust and water resistant, as evidenced by certification in accordance with the requirements of the IP67 protection standard. The second notable feature of the mobile device is a Super AMOLED Plus type panel as a screen. Diagonally, the display of the smartphone is stretched to 6.7 inches, the picture is displayed in Full HD + (2400x1080 pixels), the refresh rate of the screen reaches 120 Hz.
Also, a fingerprint scanner was built into the front panel to unlock the device by fingerprint. The Samsung Galaxy A73 5G 256GB is equipped with an octa-core Snapdragon 778G mobile processor with support for 5G networks. The top configuration of the smartphone is equipped with 8/256 GB of expandable memory, but the model has a hybrid tray for this case. A tidbit of the device is the main quad camera with a stabilized 108 MP image sensor in the role of the presenter. In the company with him are an ultra-wide 12 MP and a couple of auxiliary modules of 5 MP each (a macro sensor and a sensor for blurring the background). The smartphone's 5000 mAh battery is charged at an accelerated rate through a wire at a power of 25 watts.
Buy Samsung Galaxy A73 5G 256 GB / 8 GB
Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB Light Green (SM-A736BLGHSEK) UA UCRFЯскравий 5G. Потужне підключення Настав час переходити до нового рівня. Надшвидке з’єднання 5G покращує ваш щоденний мобільний досвід і значно покращує його завдяки швидкості наступного рівня. Відчуйте себе по-справжньому на зв’язку завдяки безперебійному з'єднанню, швидкому обміну та вмінню миттєво передавати свої думки до дії.1 Мультимедійна поту... moreжність Тепер робіть бліьше. Galaxy A73 5G із процесором Snapdragon® 778G 5G повністю змінює ваш мобільний мультимедійний спосіб життя за допомогою професійних ігор, прискореного штучного інтелекту для підвищення продуктивності та високого рівня зйомки. Коли вам потрібно більше, RAM Plus забезпечує додаткове збільшення віртуальної пам’яті.2 Підтримуйте спогади Тепер достатньо. Завдяки 128 ГБ/256 ГБ внутрішньої пам’яті та підтримці карти microSD до 1 ТБ у вас є місце для ваших дорогоцінних моментів.3 Найелегантніша зміна гри Елегантні лінії Galaxy A73 5G ретельно розроблені для оптимальної продуктивності та естетики. Надтонкі рамки, неймовірно легкий дисплей і безшовний корпус камери з Ambient Edge – все це об’єднано в тоншу рамку, що забезпечує збільшений термін служби акумулятора. Дисплей, який захоплює дух Дисплей FHD+ Super AMOLED Plus зачаровує природністю картинки. Завдяки великому 6,7-дюймовому дисплею Infinity-O знімки, зроблені ширококутною камерою 108 МП, зберігають реалістичні деталі. Ви також можете насолоджуватися кращою видимістю на вулиці за рахунок яскравост і до 800 ніт та зменшувати синє світло за допомогою Eye Comfort Shield. Чудовий екран, супер плавна прокрутка Дивіться будь-що на дисплеї Super AMOLED Plus з частотою 120 Гц вашого Galaxy A73 5G, щоб побачити, наскільки шовковисто гладким стає перегляд із меншою Tehno-bit.com.uaNew store (Kharkiv) Report | 18 295 ₴ |
Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB Light Green (SM-A736BLGHSEK) UA UCRFЯскравий 5G. Потужне підключення Настав час переходити до нового рівня. Надшвидке з’єднання 5G покращує ваш щоденний мобільний досвід і значно покращує його завдяки швидкості наступного рівня. Відчуйте себе по-справжньому на зв’язку завдяки безперебійному з'єднанню, швидкому обміну та вмінню миттєво передавати свої думки до дії.1 Мультимедійна поту... moreжність Тепер робіть бліьше. Galaxy A73 5G із процесором Snapdragon® 778G 5G повністю змінює ваш мобільний мультимедійний спосіб життя за допомогою професійних ігор, прискореного штучного інтелекту для підвищення продуктивності та високого рівня зйомки. Коли вам потрібно більше, RAM Plus забезпечує додаткове збільшення віртуальної пам’яті.2 Підтримуйте спогади Тепер достатньо. Завдяки 128 ГБ/256 ГБ внутрішньої пам’яті та підтримці карти microSD до 1 ТБ у вас є місце для ваших дорогоцінних моментів.3 Найелегантніша зміна гри Елегантні лінії Galaxy A73 5G ретельно розроблені для оптимальної продуктивності та естетики. Надтонкі рамки, неймовірно легкий дисплей і безшовний корпус камери з Ambient Edge – все це об’єднано в тоншу рамку, що забезпечує збільшений термін служби акумулятора. Дисплей, який захоплює дух Дисплей FHD+ Super AMOLED Plus зачаровує природністю картинки. Завдяки великому 6,7-дюймовому дисплею Infinity-O знімки, зроблені ширококутною камерою 108 МП, зберігають реалістичні деталі. Ви також можете насолоджуватися кращою видимістю на вулиці за рахунок яскравост і до 800 ніт та зменшувати синє світло за допомогою Eye Comfort Shield. Чудовий екран, супер плавна прокрутка Дивіться будь-що на дисплеї Super AMOLED Plus з частотою 120 Гц вашого Galaxy A73 5G, щоб побачити, наскільки шовковисто гладким стає перегляд із меншою Tehnostok.in.uaNew store (Kharkiv) Report | 18 295 ₴ |
Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB White (SM-A736BZWHSEK) UA UCRFЯскравий 5G. Потужне підключення Настав час переходити до нового рівня. Надшвидке з’єднання 5G покращує ваш щоденний мобільний досвід і значно покращує його завдяки швидкості наступного рівня. Відчуйте себе по-справжньому на зв’язку завдяки безперебійному з'єднанню, швидкому обміну та вмінню миттєво передавати свої думки до дії.1 Мультимедійна поту... moreжність Тепер робіть бліьше. Galaxy A73 5G із процесором Snapdragon® 778G 5G повністю змінює ваш мобільний мультимедійний спосіб життя за допомогою професійних ігор, прискореного штучного інтелекту для підвищення продуктивності та високого рівня зйомки. Коли вам потрібно більше, RAM Plus забезпечує додаткове збільшення віртуальної пам’яті.2 Підтримуйте спогади Тепер достатньо. Завдяки 128 ГБ/256 ГБ внутрішньої пам’яті та підтримці карти microSD до 1 ТБ у вас є місце для ваших дорогоцінних моментів.3 Найелегантніша зміна гри Елегантні лінії Galaxy A73 5G ретельно розроблені для оптимальної продуктивності та естетики. Надтонкі рамки, неймовірно легкий дисплей і безшовний корпус камери з Ambient Edge – все це об’єднано в тоншу рамку, що забезпечує збільшений термін служби акумулятора. Дисплей, який захоплює дух Дисплей FHD+ Super AMOLED Plus зачаровує природністю картинки. Завдяки великому 6,7-дюймовому дисплею Infinity-O знімки, зроблені ширококутною камерою 108 МП, зберігають реалістичні деталі. Ви також можете насолоджуватися кращою видимістю на вулиці за рахунок яскравост і до 800 ніт та зменшувати синє світло за допомогою Eye Comfort Shield. Чудовий екран, супер плавна прокрутка Дивіться будь-що на дисплеї Super AMOLED Plus з частотою 120 Гц вашого Galaxy A73 5G, щоб побачити, наскільки шовковисто гладким стає перегляд із меншою Tehno-bit.com.uaNew store (Kharkiv) Report | 18 920 ₴ |
Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB White (SM-A736BZWHSEK) UA UCRFЯскравий 5G. Потужне підключення Настав час переходити до нового рівня. Надшвидке з’єднання 5G покращує ваш щоденний мобільний досвід і значно покращує його завдяки швидкості наступного рівня. Відчуйте себе по-справжньому на зв’язку завдяки безперебійному з'єднанню, швидкому обміну та вмінню миттєво передавати свої думки до дії.1 Мультимедійна поту... moreжність Тепер робіть бліьше. Galaxy A73 5G із процесором Snapdragon® 778G 5G повністю змінює ваш мобільний мультимедійний спосіб життя за допомогою професійних ігор, прискореного штучного інтелекту для підвищення продуктивності та високого рівня зйомки. Коли вам потрібно більше, RAM Plus забезпечує додаткове збільшення віртуальної пам’яті.2 Підтримуйте спогади Тепер достатньо. Завдяки 128 ГБ/256 ГБ внутрішньої пам’яті та підтримці карти microSD до 1 ТБ у вас є місце для ваших дорогоцінних моментів.3 Найелегантніша зміна гри Елегантні лінії Galaxy A73 5G ретельно розроблені для оптимальної продуктивності та естетики. Надтонкі рамки, неймовірно легкий дисплей і безшовний корпус камери з Ambient Edge – все це об’єднано в тоншу рамку, що забезпечує збільшений термін служби акумулятора. Дисплей, який захоплює дух Дисплей FHD+ Super AMOLED Plus зачаровує природністю картинки. Завдяки великому 6,7-дюймовому дисплею Infinity-O знімки, зроблені ширококутною камерою 108 МП, зберігають реалістичні деталі. Ви також можете насолоджуватися кращою видимістю на вулиці за рахунок яскравост і до 800 ніт та зменшувати синє світло за допомогою Eye Comfort Shield. Чудовий екран, супер плавна прокрутка Дивіться будь-що на дисплеї Super AMOLED Plus з частотою 120 Гц вашого Galaxy A73 5G, щоб побачити, наскільки шовковисто гладким стає перегляд із меншою Tehnostok.in.uaNew store (Kharkiv) Report | 18 920 ₴ |
Just look, like a smartphone today, pretending to be a lie, old and no one needs it. And even then, all the tech bloggers choked at the bravura blues of the previous reviews. Now that's it, nobody else knows about it....
А що не так з ним?
Да не обращай внимание, человек пришел высраться в комментарии) |
Samsung Galaxy A73 5G configurations
Price for Samsung Galaxy A73 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A73 5G 128 GB / 6 GB | from 12 324 ₴ | 34 offers | ||
Samsung Galaxy A73 5G 128 GB / 8 GB | from 17 999 ₴ | 9 offers | ||
Samsung Galaxy A73 5G 256 GB / 8 GB | from 18 295 ₴ | 4 offers |