Сковорідка Benson BN-533 22 см
Фото 3 |
Benson BN-533 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-533 22 см
Усі ціни 17 →Сковорода гранітна 22 BENSON BN-533 пательня 22 см сковорідка з антипригар | 735 грн. |
Сковорода Benson 22 см з антипригарним покриттям (BN-533) | 640 грн. |
Сковорода Benson BN-533 (22см) | 647 грн. |
Сковорода гранітна 22 см Benson BN-533 | 499 грн. |
Сковорода Benson BN-533 з антипригарним покриттям 22 x 4.5 см | 642 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Benson BN-533
Ціни на Benson BN-533 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-533 22 см | від 499 грн. | 17 пропозицій | ||
Benson BN-534 24 см | від 549 грн. | 18 пропозицій | ||
Benson BN-535 26 см | від 699 грн. | 12 пропозицій | ||
Benson BN-536 28 см | від 830 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →